mapa serwisu   |   dodaj do ulubionych   |   kontakt
 • System Rezerwacyjny - Bez abonamentu - bez prowizji ! Czysta oszczędność i niesamowita wygoda użytkowania...
  System Rezerwacyjny - Bez abonamentu - bez prowizji ! Czysta oszczędność i niesamowita wygoda użytkowania...
 • Hotel WWW - Specjalizujemy się w profesjonalnych stronach WWW dla hoteli, pensjonatów i kwater... Dostarczamy klientom kompletny produkt, które ma spełnić ich wszystkie oczekiwania - bo najważniejsze w Naszej pracy jest właśnie wysoka satysfakcja klientów.
  Hotel WWW - Specjalizujemy się w profesjonalnych stronach WWW dla hoteli, pensjonatów i kwater... 
 
 
 
Dostarczamy klientom kompletny produkt, które ma spełnić ich wszystkie oczekiwania - bo najważniejsze w Naszej pracy jest właśnie wysoka satysfakcja klientów.
 • Pozycjonowanie - to działanie mające na celu polepszenie pozycji w wyszukiwarkach, tak aby po wpisaniu danej frazy w Państwa strona pojawiała się na pierwszych miejscach i stała się lepiej widoczna dla potencjalnych klientów poszukujących informacji o Państwa produkcie w internecie.
  Pozycjonowanie - to działanie mające na celu polepszenie pozycji w wyszukiwarkach, tak aby po wpisaniu danej frazy w Państwa strona pojawiała się na pierwszych miejscach i stała się lepiej widoczna dla potencjalnych klientów poszukujących informacji o Państwa produkcie w internecie.
 • HotelCMS - Od dziś wszystkie zmiany w swoim serwisie robisz sam !!! Nie czekasz na "informatyków", którzy wiecznie nie mają czasu... :)
  HotelCMS - Od dziś wszystkie zmiany w swoim serwisie robisz sam !!! 
 
Nie czekasz na

Ostatnie realizacje

 • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Turówka Hotel&SPA****
 • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Hotel Górski Raj***
 • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Hostel Gorczański
 • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Hotel Santorini***
 • Wykonaliśmy serwis WWW dla: Hotel Skalny Dworek***

O projekcie HotelPRO

HotelPRO to projekt oferujący kompleksową obsługę hoteli, pensjonatów i kwater od zaprojektowania, identyfikacji wizualnej, przez stworzenie profesjonalnego serwisu WWW i materiałów do niego, zintegrowanie z systemem rezerwacyjnym oraz wypozycjonowanie, do stałej obsługi obejmującej projekty folderów, grafik itd.

Dostarczamy klientom kompletny produkt, które ma spełnić ich wszystkie  oczekiwania - bo najważniejsze w Naszej pracy jest właśnie wysoka satysfakcja klientów. Nie oferujemy standardowych rozwiązań - każdy klient jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie, tak by skutecznie wspierać sprzedaż, a co za tym idzie podnieść obroty i zyski każdego klienta...
KONTAKT

HotelPRO
ul. Grabowskiego 8/6
31-126 Kraków
e-mail: biuro@hotel-pro.pl

Skype: hotel-pro.pl Mój stan
GG: 44197429
Valid XHTML 1.0 Transitional© Copyright by HotelPRO. Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie są chronione prawami autorskimi.
2013 © Projekt i wykonanie: NetSoftware